Panasonic ERA-6AED432V
0805 Thin Film Chip Resistor / 0805 SMD Resistor 0.5% 25PPM 4300 Ohm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERA-6AED432V.
Tendance sur 3 mois:
-0.06%
Pièces détachées
PanasonicERA-6AED3921V
0805 THIN FILM CHIP RESISTOR / 0805 SMD RESISTOR, 0.5%, 25PPM, 3,920 OHM
PanasonicERA-6AED392V
0805 THIN FILM CHIP RESISTOR / 0805 SMD RESISTOR, 0.5%, 25PPM, 3,900 OHM
PanasonicERJ-6RBD4301V
Res Thick Film 0805 4.3K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0805DRE073K92L
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0805 3.92kOhm 0.5% Paper T/R
Yageo GroupRT0805DRE074K7L
125mW Thin Film Resistor 150V ±0.5% ±50ppm/℃ 4.7kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRE0805DR-074K7L
RESISTOR, 0805, 4K7, 0,5%
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERA-6AED432V fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 4300ohm, 100V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 Thin Film Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA6AED432V
ERA-6A FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±0.5% ±25ppm/C 4.3kOhm 0.125W 1/8W
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 4300½, 0.5%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
RES SMD 4.3K OHM 0.5% 1/8W 0805