Panasonic ERA-6AED2211V
0805 Thin Film Chip Resistor / 0805 SMD Resistor, 0.5%, 25PPM, 2, 210 Ohm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERA-6AED2211V.
Panasonic
Datasheet3 pagesIl y a 10 ans
Master Electronics
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-10-22
Pièces détachées
PanasonicERJ6RBD2001V
Res Thick Film 0805 2K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ6RBD2201V
Res Thick Film 0805 2.2K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 2.4K Ohm 0.5% 0.1W ±50ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0805DRE072K43L
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0805 2.43kOhm 0.5% Paper T/R
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERA-6AED2211V fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 2210ohm, 100V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Res Thin Film 0805 2.21K Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 2210½, 0.5%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
FIXED RESISTOR Chip Resistor 0.5% 25ppm/C 2.21kOhm 125mW