Panasonic ERA-6AEB1543V
Res Thin Film 0805 154K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERA-6AEB1543V.
Farnell
Master Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-10-22
Pièces détachées
Yageo GroupRT0805BRD07154KL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 154000ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERA6AEB1433V
Res Thin Film 0805 143K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA-6AEB1583V
Res Thin Film 0805 158K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0805BRD07160KL
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 160kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
125mW Thin Film Resistor 150V ±25ppm/℃ ±0.1% 150kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERA-6AEB1543V fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 154000ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Thin Film Resistor, chip,0805,1/8W, 0.1% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA6AEB1543V
ERA-6A FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 154kOhm 0.125W 1/8W
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 154000½, 0.1%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
THIN FILM SMNT RESISTOR 0805 CASE 154KOHM +/-0.1% 0.125W +/-25PPM/DEGC
0805 154K Ohms 0.1% 25PPM Thin Film Resistor
Panasonic ERA6AEB1543V - High Precision Chip Resistors
RES, 0805, 154K, FULL REEL, METAL FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 154kohm; Product Range: ERA6A Series; Voltage Rating: 100V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 125mW; Resistance To