Panasonic ERA-6AEB1151V
Res Thin Film 0805 1.15K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ERA-6AEB1151V.
Farnell
Master Electronics
Pièces détachées
Yageo GroupRT0805BRD071K15L
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 1.15kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA6AEB1071V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 1070ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD071K24L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 1240ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD071K1L
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 1.1kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE Connectivity / AMP6-1614884-3
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 1100ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Descriptions
Descriptions de Panasonic ERA-6AEB1151V fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 1150ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Thin Film Resistor, chip,0805,1/8W, 0.1% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA6AEB1151V
ERA Series 0805 1.15 kOhm ±0.1% 0.125 W ±25 ppm/°C Metal Thin Film Chip Resistor
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 1150½, 0.1%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
THIN FILM SMNT RESISTOR 0805 CASE 1.15KOHM +/-0.1% 0.125W +/-25PPM/DEGC
Panasonic ERA6AEB1151V - High Precision Chip Resistors
RES, 0805, 1K15, FULL REEL, METAL FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 1.15kohm; Product Range: ERA6A Series; Voltage Rating: 100V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 125mW; Resistance T