Panasonic EEH-ZA1V680XV
Cap Aluminum Polymer Hybrid 68uF 35VDC 20% (6.3 X 8mm) SMD 0.035 Ohm 2000mA 10000h 105C Automotive T/R
Prix et stock
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-11.98%
Descriptions
Descriptions de Panasonic EEH-ZA1V680XV fournies par ses distributeurs.
Cap Aluminum Polymer 68uF 35V 20% Solder Pin Cylindrical 35m Ohm 2000mA 10000 hr 105°C Emboss T/R
Cap, Alu Elec, Hybrid, 68Uf, 35V, Smd; Capacitance:68Μf; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage(Dc):35V; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Esr:0.035Ohm; Lifetime @ Temperature:10000 Hours @ 105°C; Product Diameter:6.3Mm Rohs Compliant: Yes |Panasonic EEH-ZA1V680XV