Panasonic ECQ-V1334JM
Cap Film 0.33uF 100V PET 5% (10.2 X 4.8 X 10mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
EOL
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ECQ-V1334JM.
Panasonic
Datasheet3 pagesIl y a 7 ans
IHS
Future Electronics
element14 APAC
Master Electronics
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupR82EC3330AA70J
Film Capacitor, Polyester, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.33uF 100V PET 5% (7.3 X 3.5 X 8mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 0.33uF 100V PET 5% (7.3 X 3.5 X 8mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive T/R
Yageo GroupR82EC3330DQ70J
Yageo GroupR82EC3330Z370J
Cap Film 0.33uF 100V PET 10% (7.2 X 3.5 X 8mm) Radial 5mm 125C Ammo Pack
Descriptions
Descriptions de Panasonic ECQ-V1334JM fournies par ses distributeurs.
Film Capacitor, Plastic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount, 4019
Capacitor;Polyester Metallized;Cap 0.33 uF;Tol 5%;Vol-Rtg 100 VDC;Radial;STR;Blk
Panasonic ECQV1334JM - Film Capacitors (Electronic Equipment Use)
Film Chip Capacitor, 3000V, 0.0082µF, -40 to +105 ¡C, RoHS
Panasonic SCT
Film Capacitor Poly, 0.33Uf, 5%, 100V, Radial; Rango De Producto:Serie Ecqv; Capacidad:0.33Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 5%; Tipo De Dieléctrico Del Condensador:Pet (Poliéster); Tensión Nominal:100V; Tipo De Condensador:- |Panasonic ECQV1334JM
CAPACITOR, 330NF, 100V, 5%; Capacitor Application:General Purpose; Capacitor Dielectric Type:Polyester (PET); Capacitance:0.33µF; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:100V; Capacitor Case Style:Radial Leaded; Capacitor Mounting:Through Hole; Lead Spacing:5mm; Operating Temperature Range:-40°C to +105°C; External Depth:0.5mm; External Length / Height:10mm; External Width:10.2mm; No. of Pins:2; Series:ECQV