Panasonic ECE-A1AN220U
ECEA Series 10 V 22 uF LS=2 mm Bi-Polar Radial Aluminum Electrolytic Capacitor
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Panasonic ECE-A1AN220U.
JRH Electronics
Datasheet3 pagesIl y a 12 ans
_legacy Avnet
Future Electronics
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-17.36%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
KYOCERA AVXUVR1A220MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 10V 22muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
NichiconUPW1A220MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 10V 22muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Wurth Elektronik860010272001
WCAP-ATG8 Aluminum Electrolytic Capacitors
PanasonicEEAFC1A220
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FC 10V 22muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
PanasonicEEA-FC1A220H
Descriptions
Descriptions de Panasonic ECE-A1AN220U fournies par ses distributeurs.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Non-polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Through Hole Mount
Cap Aluminum Lytic 22uF 10V 20% Radial 2000h 85°C Bulk
Al Lytic Cap, Bi-Polar SU Series, 85C 10VDC,22uF,5x11 LS 2mm Bulk ST
CAP ELECT 22UF 10V SU BI-POLAR
22¦ÌF 10V ¡À20% 2mm 2000h@ 85¡ãC 102mA@ 10kHz 11mm
Radial Can SU 10V 22muF ±20% 0.197Dia 5.00mm