Osram LP M675-M2P1-25-Z
Single Color LED, Pure Green, Colorless Clear, 1.5mm
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Osram LP M675-M2P1-25-Z.
IHS
Datasheet21 pagesIl y a 3 ans
_legacy Avnet
Chaîne d'approvisionnement
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2013-06-28
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2023-06-30
LTD Date2024-06-30
Pièces détachées
Single Color LED, Pure Green, Colorless Clear, 2.4mm
LED, GREEN, 2.4mm, 32MCD, 565NM; LED Col; Color:Green; Mounting:SMD; Bulb Size:2.4mm; Forward Current
MicroLED SMD LED, Yellow-Green Single Color Right Angle 3.2mm x 1.5mm x 1.0mm
Super Green 1 x 3 mm 120° Water Clear 16 mcd 2.1 V Right Angle Surface Mount LED
Descriptions
Descriptions de Osram LP M675-M2P1-25-Z fournies par ses distributeurs.