Orion OD8038-24HB-VXC
DC Fan, 24V, 0.5A, 80X80X38MM, 99CFM, 57DBA, 13W, 6300RPM, Wire Leads
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Orion OD8038-24HB-VXC.
Orion
Datasheet1 pageIl y a 15 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-16.32%
Pièces détachées
DC Fan Ball Bearing 24V 0.4A 9.6W 5700RPM 84.1CFM 55.2dB Flange Mount
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 7V to 13.8V 77CFM 45dB 92 X 92 X 25mm
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 7V to 13.8V 8.64CFM 51dB 92 X 92 X 25mm
DC Fans DC Axial Fan, 92x92x25mm, 24VDC, 96.4CFM, Rib Mount, 3-Lead Wires, Tachometer
DC, high performance fan, 80mmX80mmX38mm, 48VDC, vane axial w/ Tach and PWM
Orion Fans OD8038-48HBVXC10A DC Fan, Tach & PWM, 48V, 80 x 38 mm, Ball Bearing, OD8038 Series
Descriptions
Descriptions de Orion OD8038-24HB-VXC fournies par ses distributeurs.
FAN DC 80x38 24V 99cfm
Dc Fan, Ball/89Cfm, 80Mm X 38Mm, 0.65A/24V; Supply Voltage Vdc:24V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:80Mm; External Depth:38Mm; Bearing Type:Ball Bearing; Air Flow - Cfm:89Cfm; Noise Rating:62.5Dba; Power Rating:15.6W; Ip Rating:-Rohs Compliant: Yes |Orion Fans OD8038-24HB-VXC