Orion OD6025-24HB01A
60 mm x 60 mm x 25 mm Tube Axial Fan 24 VDC Ball Bearing 25CFM 30dBA 12" Wires Tach
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Orion OD6025-24HB01A.
Future Electronics
Datasheet1 pageIl y a 10 ans
Datasheet1 pageIl y a 13 ans
Datasheet1 pageIl y a 15 ans
IHS
Orion
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-12.34%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginCHINA
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8414.59.6590
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
60 mm x 60 mm x 15 mm Tube Axial Fan 24 VDC Ball Bearing 20.2CFM 32.4dBA 12" Wires
DC FAN, 24V, 60X60X25MM, 23.5CFM, 1.8W, 34.5DBA, 4500RPM, WIRE LEADS
AXIAL FAN, BALL, 18CFM, 30DB, 0.09A, 24V; Supply Voltage VDC:24V; Fan Frame Type:Square;
DC Fan Axial Ball Bearing 24V 10V to 27.6V 18.3CFM 34dB 60 X 60 X 15mm
DC Fans DC Axial Fan, 60x60x25mm, 24VDC, 21.5CFM, Rib Mount, Lead Wires
DC Fans DC Axial Fan, 60x60x25mm, 24VDC, 23.3CFM, Rib Mount, Lead Wires
Descriptions
Descriptions de Orion OD6025-24HB01A fournies par ses distributeurs.
DC Fan Axial Ball Bearing 24V 15V to 26.4V 25CFM 30dB 60 X 60 X 25mm Tachometer
Orion Fans OD6025-24HB01A DC Fan, 24V, 25CFM, 60x60x25mm, OD6025 Series
OD6025 Series 4500 RPM 60 x 60 x 25 mm 24 CFM 24 V Ball Bearing DC Fan
FAN DC 60X25 24V BALL W/OC TACH, 25cfm