Orion OD1225-12HB01A
120 mm x 120 mm x 25 mm Tube Axial Fan 12 VDC Ball Bearing 120CFM 42dBA 12" Wires Tach Output
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Orion OD1225-12HB01A.
Future Electronics
Datasheet1 pageIl y a 10 ans
Datasheet1 pageIl y a 0 an
IHS
Orion
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-4.23%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginCHINA
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8414.59.6590
Introduction Date2018-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
FAN TUBEAXIAL 12VDC SQUARE - 120MM L X 120MM H VAPO-BEARING 75.0 CFM (2.10 ROHS COMPLIANT: YES
DC Fan Salt Fog Axial Ball Bearing 12V 95CFM 41dB 120 X 120 X 38.5mm Middle Speed
EBM-Papst4412FM
DC axial fan, 12 V, 119 x 119 x 25 mm, 140 m³/h, 38 dB, ball bearing, ebm-papst 4412 FM
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 9V to 13.8V 124.1CFM 44.1dB 120 X 120 X 38.5mm High Speed
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 9V to 13.8V 124.1CFM 44.1dB 120 X 120 X 38mm Tachometer
DC Fans Axial Fan, 120x120x25mm, 12VDC, 93CFM, 0.22H2O, Vapo, Wire, Auto Restart
Descriptions
Descriptions de Orion OD1225-12HB01A fournies par ses distributeurs.
Orion Fans OD1225-12HB01A DC Fan, 12V, 89CFM, 120x120x25mm, OD1225 Series
OD1225 Series 2200 RPM 120 x 120 x 25 mm 89 CFM 12 V Dual Ball Bearing DC Fan
DC FAN, SQUARE, 12V, 2200RPM, 2 BALL BEARING, WIRE LEADS
DC Fan, Axial Construction, 0.63A, 12V, 7.6W
DC Tubeaxial Fan; 12VDC; 86 CFM
Axial Fan, Ball, 89Cfm, 39Db, 5W, 12Vdc; Supply Voltage Vdc:12V; Fan Frame Type:Square; Fan Frame Size:120Mm; External Depth:25.4Mm; Bearing Type:Ball Bearing; Air Flow - Cfm:89Cfm; Noise Rating:39Dba; Power Rating:5W; Ip Rating:Ip55Rohs Compliant: Yes |Orion Fans OD1225-12HB01A