Orion OA80AP-11-2TB
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 103V to 126V 25CFM 32dB 80 X 80 X 38mm Middle Speed
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Orion OA80AP-11-2TB.
Electro Sonic
Datasheet1 pageIl y a 7 ans
IHS
Orion
RS (Formerly Allied Electronics)
Mouser
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-33.33%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTAIWAN
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8414.59.6590
Introduction Date2018-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 80V to 130V 25CFM 28dB 80 X 80 X 27mm High Speed