Orion OA60AP-11-1WB
AXIAL FAN, BALL, 11CFM, 28DB, 4W, 115VAC; Nominal Rated Voltage AC: 115V; Fan Frame Type: Square;
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Orion OA60AP-11-1WB.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 15 ans
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Mouser
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-3.91%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTAIWAN
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8414.59.6590
Introduction Date2010-06-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
AC Fan Ball Bearing 230V 4W 50Hz/60Hz 3100RPM 11CFM 28dB Flange Mount
AC Fans AC Axial Fan, 60x60x30mm, 115VAC, 9.1CFM, Flange Mount, Lead Wires, IP54 Rated
FAD1-06020 Series 3900 RPM 60 x 60 x 20 mm 14.3 CFM 24 V 2 Wire DC Axial Fan
DC Fan Ball Bearing 12V 0.07A 0.84W 3100RPM 11.6CFM 25dB Flange Mount
DC Fans DC Axial Fan, 60x15mm, 24VDC, 11.6CFM, Rib Mount, Tachometer, 3 Lead Wires
60 mm x 60 mm x 25 mm Tube Axial Fan 24 VDC Ball Bearing 14CFM 20dBA 12" Wires
Descriptions
Descriptions de Orion OA60AP-11-1WB fournies par ses distributeurs.
AC Fan Ball Bearing 115V 4W 50Hz/60Hz 3100RPM 11CFM 28dB Flange Mount
Orion Fans OA60AP-11-1WB AC Fan, 115V/4W, 11CFM, 60x60x30mm, OA60AP Series
0.50mm Pitch Premo-Flex FFC Jumper Same Side Contacts (Type A) 40 Circuits 0.051m Cable Length 0.22mm Cable Thickness Tin(Sn) Plating