onsemi SGS13N60UFDTU
Insulated Gate Bipolar Transistor, 13A I(C), 600V V(BR)CES, N-Channel, TO-220AB
Obsolete
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour onsemi SGS13N60UFDTU.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 25 ans
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
STMicroelectronicsSTGF7NC60HD
Trans IGBT Chip N-CH 600V 10A 25000mW 3-Pin(3+Tab) TO-220FP Tube
Tube Through Hole N-CHANNEL SINGLE IGBT Transistor 2.8V @ 15V 10A 16A 55W 15ns/36ns
onsemiFGP20N6S2
Insulated Gate Bipolar Transistor, 28A I(C), 600V V(BR)CES, N-Channel, TO-220AB
STMicroelectronicsSTGF7H60DF
IGBT 600V 14A 24W TO-220FP / IGBT Trench Field Stop 600 V 14 A 24 W Through Hole TO-220FP
STMicroelectronicsSTGP8NC60KD
STGP8NC60K Series N-Channel 600V 8 A Short Circuit Rated PowerMESH IGBT - TO-220
onsemiFGPF4536
Trans IGBT Chip N-CH 360V 3-Pin(3+Tab) TO-220F Tube
Descriptions
Descriptions de onsemi SGS13N60UFDTU fournies par ses distributeurs.
Motor / Motion / Ignition Controllers & Drivers 600V/6.5A/w/FRD
IGBT 600V 13A 45W TO220F
Tube Through Hole N-CHANNEL SINGLE WITH BUILT-IN DIODE IGBT Transistor 2.6V @ 15V 6.5A 13A 45W 55ns
IGBT 600V 13A TO-220F-3
IGBT, 13A, 600V, N-CHANNEL
IGBTs 600V/6.5A/w/FRD