onsemi NSV40301MZ4T1G
NSV40301 Series NPN 40 V 3 A SMT Bipolar Power Transistor - SOT-223
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour onsemi NSV40301MZ4T1G.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 2 ans
Upverter
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-54.62%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2007-08-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
3.0 A, 40 V Low VCE(sat) NPN Power Bipolar Junction Transistor. ONSSPCTRNSTLT1T0R;
40V 2W 200@1A,1V 3A NPN SOT-223 Bipolar Transistors - BJT ROHS
3.0 A, 40 V NPN Bipolar Power Transistor
Descriptions
Descriptions de onsemi NSV40301MZ4T1G fournies par ses distributeurs.
3.0 A, 40 V Low VCE(sat) NPN Power Bipolar Junction Transistor AEC-Q101 Qualified
Trans GP BJT NPN 40V 3A 2000mW Automotive 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R
ON SEMI NSV40301MZ4T1G NPN BIPOLAR TRANSISTOR, 3 A, 40 V SOT-223
Power Bipolar Transistor, 3A I(C), 40V V(BR)CEO, NPN
200mV@ 300mA,3A NPN 2W 6V 100nA 40V 40V 3A SOT-223 6.5mm*3.5mm*1.57mm
40V 2W 3A 200@1A1V 215MHz NPN 200mV@3A300mA -55¡Í~+150¡Í@(Tj) SOT-223 Bipolar Transistors - BJT ROHS