onsemi NLAS4783BMN1R2G
NLAS Series SPDT 4.5 V 1 Ohm Surface Mount Triple Analog Switch - QFN-16
EOL
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour onsemi NLAS4783BMN1R2G.
HQonline
Datasheet11 pagesIl y a 17 ans
IHS
Mouser
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
Ultra Librarian
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2006-03-03
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 2 years ago)
LTB Date2023-12-15
LTD Date2024-12-15
Manufacturer Lifecycle StatusLAST SHIPMENTS (Last Updated: 2 years ago)
Pièces détachées
NLAS Series DPDT 4.5 V 0.65 Ohm SMT Dual Ultra-Low RON Analog Switch - QFN-16
NLAS Series DPDT 4.5 V 0.5 Ohm SMT Dual Ultra-Low Analog Switch - QFN-16W
Non-Inverting Surface Mount RoHS Compliant Lead Free Switch IC 69dB 3pF 400mOhm 51pC
Texas InstrumentsTS3A44159RSVR
3.3V, 2:1 (SPDT), 4-channel, analog switch, 0.4Ω Ron 16-UQFN -40 to 85
Texas InstrumentsTS3A225ERTER
100-mΩ audio jack switch with autonomous microphone & ground detection 16-WQFN -40 to 85
Texas InstrumentsTS3A4751RUCR
3.3V, 1:1 (SPST), 4-channel, analog switch, 0.9Ω Ron, 1.8V compatible logic 14-QFN -40 to 85
Descriptions
Descriptions de onsemi NLAS4783BMN1R2G fournies par ses distributeurs.
Analog Switch, Triple SPDT, High Speed, Low-Voltage, 1 ohm CMOS
Ic, analog Switch, triple, spdt, llcc,16Pin, plastic |Onsemi NLAS4783BMN1R2G
Analog Switch Triple SPDT 16-Pin QFN EP T/R
ANALOGUE SWITCH, 3 CH, SPDT, 1R2, QFN-16
Switches- General Purpose LOG ANALOG SWITCH
SPDT, 3 Func, 1 Channel, CMOS, QCC16
Triple SPDT 1.0 ohm RON Switch
ANALOGUE SWITCH, 3 CH, SPDT, 1R2, QFN-16; No. of Channels: 3Channels; Analogue Switch Type: SPDT; On State Resistance Max: 1.2ohm; Supply Voltage Range: 1.65V to 4.5V; Analogue Switch Case: QFN; No. of Pins: 16Pins; Operating Temperature Min: -40°C; Operating Temperature Max: 85°C; Product Range: -; Automotive Qualification Standard: -; MSL: MSL 1 - Unlimited; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)