onsemi NCV8752BSN33T1G
LDO Regulator, 200 mA, Ultra-Low Dropout, Ultra-Low Iq, High PSRR, Ultra-Low Noise 3.3V, TSOP5
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour onsemi NCV8752BSN33T1G.
IHS
Datasheet22 pagesIl y a 3 ans
Farnell
onsemi
SHENGYU ELECTRONICS
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2013-04-08
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 2 years ago)
Pièces détachées
LDO Regulator, 200 mA, Ultra-Low Dropout, Ultra-Low Iq, High PSRR, Ultra-Low Noise 1.8V, TSOP5
LDO Regulator, 200 mA, Ultra-Low Dropout, Ultra-Low Iq, High PSRR, Ultra-Low Noise 3.0V, TSOP5
Texas InstrumentsTLV70033DDCT
200-mA, high-PSRR, low-IQ, low-dropout voltage regulator with enable 5-SOT-23-THIN -40 to 125
Texas InstrumentsTLV70025DDCT
Texas InstrumentsTLV70025DDCR
Descriptions
Descriptions de onsemi NCV8752BSN33T1G fournies par ses distributeurs.
53dB 25¦ÌA Fixed 200mA 1 3.3V 2V 3.3V 5.5V 200mV 20 uV/mA 300 uV/V TSOP-5 , 1mm
LDO Regulator Pos 3.3V 0.2A Automotive 5-Pin TSOP T/R
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 5TSOP
Fixed Positive LDO Regulator, 3.3V, PDSO5
Tape & Reel (TR) Surface Mount Over Current Over Temperature Under Voltage Lockout (UVLO) ROHS3Compliant voltage regulator linear 130mV 3mm 200mA -40C~125C