onsemi NCV8752BMX30TCG
LDO Regulator, 200 mA, Ultra-Low Dropout, Ultra-Low Iq, High PSRR, Ultra-Low Noise 3.0V, XDFN6
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour onsemi NCV8752BMX30TCG.
IHS
Datasheet22 pagesIl y a 3 ans
Farnell
onsemi
Augswan
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2013-04-08
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 years ago)
LTB Date2022-01-08
LTD Date2022-07-08
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 2 years ago)
Pièces détachées
LDO Regulator, 200 mA, Ultra-Low Dropout, Ultra-Low Iq, High PSRR, Ultra-Low Noise 2.8V, XDFN6
LDO Regulator, 200 mA, Ultra-Low Dropout, Ultra-Low Iq, High PSRR, Ultra-Low Noise 1.8V, XDFN6
LDO Regulator, 200 mA, Ultra-Low Dropout, Ultra-Low Iq, High PSRR, Ultra-Low Noise 3.3V, XDFN6
Texas InstrumentsTLV7111333DDSET
80dB~50dB(10Hz~100kHz) 110¦ÌA Fixed 200mA 2 1.3V 2V 4.8V 5.5V 200mV@200mA 15mV 5mV SON , 750¦Ìm
Texas InstrumentsTLV7111333DDSER
Texas InstrumentsTPS72719DSER
250-mA, ultra-low-IQ, low-dropout voltage regulator with enable 6-WSON -40 to 125
Descriptions
Descriptions de onsemi NCV8752BMX30TCG fournies par ses distributeurs.
Active Lead Free Positive 2013 Linear Voltage Regulator IC -40C~125C 200mA 0.45mm 130mV
LDO Regulator Pos 3V 0.2A Automotive 6-Pin XDFN T/R
Fixed Positive LDO Regulator, 3V, PDSO6