onsemi NCV8675DT33RKG
LDO Regulator, 350 mA, 45 V, 34 µA IQ, with Delay and Reset 3.3V
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour onsemi NCV8675DT33RKG.
Upverter
Datasheet17 pagesIl y a 6 ans
IHS
onsemi
SHENGYU ELECTRONICS
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2007-12-03
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 5 years ago)
LTB Date2017-10-30
LTD Date2018-04-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
NCV4276C Series 5 V 400 mA SMT Fixed Low-Drop Voltage Regulator - DPAK-5
70dB(100Hz) 200¦ÌA Fixed 400mA 1 3.3V 4.5V 3.3V 45V 20mV 15mV DPAK-5 , 6.73mm*6.22mm*2.38mm
STMicroelectronicsL5300RPTTR
Fixed Positive LDO Regulator, 5V, 0.5V Dropout, BICMOS, PSSO4
Texas InstrumentsTPS7A6133QKVURQ1
Automotive 300-mA, off-battery (40-V), low-IQ, low-dropout voltage regulator with enable
Texas InstrumentsTPS7A6050QKVURQ1
Automotive 300-mA, off-battery (40-V), low-IQ, low-dropout voltage regulator with power good
LDO Regulator Pos 5V 0.3A Automotive 5-Pin(4+Tab) TO-252 T/R / IC REG LDO 5V 0.3A TO252-5
Descriptions
Descriptions de onsemi NCV8675DT33RKG fournies par ses distributeurs.
LDO Regulator Pos 3.3V 0.35A Automotive AEC-Q100 5-Pin(4+Tab) DPAK T/R
Fixed Positive LDO Regulator, 3.3V, 0.5V Dropout, BIPolar, PSSO4
IC REG LINEAR 3.3V 350MA DPAK-5