onsemi NCV4275CDS33R4G
60dB(100Hz) 150¦ÌA Fixed 450mA 1 3.3V 4.4V 3.3V 42V 500mV@ 300mA 15mV 30mV D2PAK-5 , 4.57mm
EOL
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour onsemi NCV4275CDS33R4G.
IHS
Datasheet16 pagesIl y a 6 ans
Master Electronics
Farnell
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2000-12-21
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 2 days ago)
LTB Date2025-10-09
LTD Date2026-04-09
Manufacturer Lifecycle StatusLAST SHIPMENTS (Last Updated: 2 days ago)
Pièces détachées
450 mA LDO Linear Voltage Regulator with Reset and Delay 5.0 V
Texas InstrumentsTPS78405KTTR
Obsolete Positive Fixed Enable Linear Voltage Regulator IC -40C~125C 400mA 250mV
NCV4276B Series 3.3 V 400 mA Fixed Surface Mount Voltage Regulator - TO-263-5
70dB(100Hz) 200¦ÌA Fixed 400mA 1 5V 4.5V 5V 45V 500mV@ 250mA 20mV 15mV D2PAK-5 , 4.57mm
Descriptions
Descriptions de onsemi NCV4275CDS33R4G fournies par ses distributeurs.
LDO Regulator Pos 3.3V 0.45A Automotive AEC-Q100 6-Pin(5+Tab) D2PAK T/R
LDO Regulator, 450 mA, 42 V, 150 µA IQ, with Delay and Reset
IC REG LINEAR 3.3V 450MA D2PAK-5
Low voltage differential Regulator (LDO)
Tape & Reel (TR) Surface Mount Over Temperature Reverse Polarity Short Circuit ROHS3Compliant voltage regulator linear 4.4V 4.826mm 450mA -40C~150C