onsemi NCV303LSN30T1G
NCP303 Series 3 V Threshold 10 V Supply CMOS Voltage Detector - TSOP-5
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour onsemi NCV303LSN30T1G.
IHS
Datasheet27 pagesIl y a 4 ans
Master Electronics
JRH Electronics
onsemi
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+13.23%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Ultra Librarian
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2000-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
NCP302 Series 3 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
NCP300 Series 3 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
NCP303 Series 3 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - TSOP-5
Descriptions
Descriptions de onsemi NCV303LSN30T1G fournies par ses distributeurs.
Processor Supervisor 3V 1 Active Low/Open Drain Automotive AEC-Q100 5-Pin TSOP T/R
Voltage Detector Series with Programmable Delay - Auto Rated
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) NCV303 DETECTION THRESHOLD VOLTAGE IS 3.0V supervisor 1.5V 3mm Adjustable/Selectable 1.3muA
V DETECTOR, 3VTH, OP DRN, ACT LW, 5TSOP; Threshold Voltage: 3V; No. of Supervisors / Monitors: 1Monitors; Supply Voltage Min: 800mV; Supply Voltage Max: 10V; Reset Type: Active-Low; Digital IC Case: TSOP; No. of Pins: 5Pins; De