onsemi NCS7041DM3G100R2G
5.5 V 1.5mA 100 kHz 1 Circuit Push-Pull Current Sense Amplifier - MSOP-8
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour onsemi NCS7041DM3G100R2G.
IHS
Datasheet19 pagesIl y a 2 ans
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+16.57%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.33.00.01
Introduction Date2020-09-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Descriptions
Descriptions de onsemi NCS7041DM3G100R2G fournies par ses distributeurs.
Current Sense Amplifier, 80V Common-Mode Voltage, Bidirectional ...Engineering Samples Available now
Operational Amplifier, 1 Func, 400uV Offset-Max, PDSO8
SP Amp Current Sense Amp Single 5.5V 8-Pin Micro T/R
CURRENT AMP, 100V/V, 100KHZ, MICRO-8;
CURRENT SENSE AMPLIFIER, 80V COM