onsemi MC78L24ABPG
Linear Voltage Regulator, 100 mA, 5 to 24 V, Positive Vout: 24.0 V; TJ = -40°C to +125°C
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour onsemi MC78L24ABPG.
IHS
Datasheet19 pagesIl y a 4 ans
Master Electronics
onsemi
SHENGYU ELECTRONICS
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+33.22%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date1999-01-01
Pièces détachées
Linear Voltage Regulator, 100 mA, 5 to 24 V, Positive Vout: 24.0 V; TJ = 0°C to +125°C
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 24V 100mA TO-92-3
Linear Voltage Regulator, 100 mA, 5 to 24 V, Positive Vout: 18.0 V; TJ = 0°C to +125°C
Linear Voltage Regulator, 100 mA, 5 to 24 V, Positive Vout: 5.0 V; TJ = -40°C to +125°C
Texas InstrumentsUA78L15ACLPR
100-mA 30-V linear voltage regulator 3-TO-92 0 to 125
Texas InstrumentsUA78L15ACLPE3
Descriptions
Descriptions de onsemi MC78L24ABPG fournies par ses distributeurs.