Omron XW5G-P2.5-1.2-1
Conn Terminal Block Grounding 2.5mm2 1: 2 Wiring 1-Tier Dark Gray DIN Rail Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Omron XW5G-P2.5-1.2-1.
Electro Sonic
Datasheet24 pagesIl y a 9 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2023-10-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Omron XW5G-P2.5-1.2-1 fournies par ses distributeurs.
Conn Ground Terminal Block F 3 POS Screw DIN Rail
GROUND MULTI CONDUCTOR DIN RAIL TER. + 3 PUSH-IN PLUS CON.S FOR MOUNTING ON TS 35, X-SECTIO...
DIN Rail Terminal Blocks Grd TB PushIn 2.5mm 1:2 1tier
XW5G-P2.5-1.2-1, OMRON INDUSTRIAL PRODUCTS
TERM BLK GND PUSH 2.5MM 1:1 2TIE