Omron XW5G-P2.5-1.1-2
Conn Terminal Block Grounding 2.5mm2 1: 1 Wiring 2-Tier Dark Gray DIN Rail Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Omron XW5G-P2.5-1.1-2.
Electro Sonic
Datasheet24 pagesIl y a 9 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2023-10-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Omron XW5G-P2.5-1.1-2 fournies par ses distributeurs.
Conn Ground Terminal Block F 4 POS Screw DIN Rail
GROUND MULTI-TIER DIN RAIL TER. + PUSH-IN PLUS CON.S FOR MOUNTING ON TS 35, X-SECTION 2.5 M...
DIN Rail Terminal Blocks Grd TB PushIn 2.5mm 1:1 2tier
XW5G-P2.5-1.1-2, OMRON INDUSTRIAL PRODUCTS
TERM BLK GND PUSH 2.5MM 1:1 2TIE