Omron XW4M-15D1-V1DS
Connector Shrouded Header 15 Position 3.5mm Solder Straight Through Hole
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Omron XW4M-15D1-V1DS.
IHS
Datasheet16 pagesIl y a 3 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Introduction Date2022-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Omron XW4M-15D1-V1DS fournies par ses distributeurs.
PCB PLUG, PUSH-IN, 3.5MM, SINGLE-ROW, 15 POSITION, STRAIGHT, TIN, XW4 SERIES
TERMINAL BLOCK CONNECTOR CONNECTORS
XW4M-15D1-V1DS, OMRON ELECTRONIC COMPONENTS
3.5MM PUSH-IN T/B 15WAY SNGL P
Terminal Block, Header, 15Pos, Th; Gender:Header; Pitch Spacing:3.5Mm; No. Of Positions:15Positions; Rated Current:8A; Rated Voltage:160V; Block Orientation:Through Hole Vertical; Product Range:Xw4M Series Rohs Compliant: Yes |Omron Electronic Components XW4M-15D1-V1DS