Omron XW4M-14D1-H1DS
Barrier Strip Terminal Block, 8A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Omron XW4M-14D1-H1DS.
IHS
Datasheet14 pagesIl y a 5 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Introduction Date2021-12-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Omron XW4M-14D1-H1DS fournies par ses distributeurs.
Push-in Terminal Block PCBConnector
Connector Shrouded Header 14 Position 3.5mm Solder Right Angle Through Hole
TERMINAL BLOCK CONNECTOR CONNECTORS
PCB PLUG, PUSH-IN, 3.5MM, SINGLE-ROW, 14 POSITION, R/A, TIN, XW4 SERIES
3.5MM PUSH-IN T/B 14WAY SNGL P
Terminal Block, R/A Header, 14Pos, Th; Gender:Header; Pitch Spacing:3.5Mm; No. Of Positions:14Positions; Rated Current:8A; Rated Voltage:160V; Block Orientation:Through Hole Right Angle; Product Range:Xw4M Series Rohs Compliant: Yes |Omron Electronic Components XW4M-14D1-H1DS