Omron XW4L-10A1-H1
Barrier Strip Terminal Block, 6A, 0.5mm2, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Omron XW4L-10A1-H1.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 9 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginVietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2016-08-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Omron XW4L-10A1-H1 fournies par ses distributeurs.
Fixed Terminal Blocks PCB Terminal Block Dir Board Mnt, Horiz
PCB Terminal Blocks: Push-in SMT Terminals with 2.54mm Pitch, 10 Contacts, RoHS
Omron SCT
Pcb Terminal Block |Omron Electronic Components XW4L10A1H1
Conn Terminal Block F 10 POS 2.54mm Solder RA SMD 6A Reel