Omron XW4K-12A1-V1
PCB Terminal Blocks: Push-in SMT Terminals with 2.54mm Pitch, 12 Contacts, RoHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Omron XW4K-12A1-V1.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 9 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginVietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2016-08-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TE Connectivity1-282834-2
Conn Terminal Block 12 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole 10A/Contact
TE Connectivity1-1546215-2
Modular Terminal Block, 10A, 1.4mm2, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Conn Terminal Block 10 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole 10A/Contact
Conn Terminal Block 10 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole 6A
Phoenix Contact1881545
Barrier Strip Terminal Block, 4A, 0.5mm2, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Phoenix Contact1881655
Terminal Block, Header, 2.5 mm, 12 Ways, 4 A, 160 V, Through Hole Vertical
Descriptions
Descriptions de Omron XW4K-12A1-V1 fournies par ses distributeurs.
Omron SCT
Pcb Terminal Block |Omron Electronic Components XW4K12A1V1
Fixed Terminal Blocks PCB Terminal Block Board Side, Vert
Strip Terminal Block, 6A, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Conn Shrouded Header (4 Sides) M 12 POS 2.54mm Solder ST SMD Reel