Omron XS6W-6LSZH8SS1500CM-B
Ethernet Cables / Networking Cables Ethernet Patch Cable RJ45 15m Blue
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Omron XS6W-6LSZH8SS1500CM-B.
IHS
Datasheet12 pagesIl y a 13 ans
Master Electronics
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-17.65%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
PanduitNK5EPC3BUY
Ethernet Cables / Networking Cables NK Copp Patch Cord Category 5e Blue
PanduitNK5EPC7BUY
PanduitNK5EPC5BUY
Flat Cable 26Conductors 30AWG 30.48m/91.44m Tinned Solid Copper Gray/Blue Edge 150V Roll
Flat Cable Fluorinated Ethylene Propylene 10Conductors 28AWG 300V Blue 30.48m Roll
Descriptions
Descriptions de Omron XS6W-6LSZH8SS1500CM-B fournies par ses distributeurs.
ETHERNET PATCH CABLE, F/UTP, CAT.6A, LSZH (BLUE), 15 M
Cable Assembly Cat 6a 15m 27AWG RJ-45 to RJ-45 8 to 8 POS PL-PL Tube