Omron MY2K-AC100
Electromechanical Relay DPDT 3A 100VAC 5.4KOhm Socket
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Omron MY2K-AC100.
IHS
Datasheet58 pagesIl y a 5 ans
Omron
Master Electronics
Sager Electronics
Amarillo Electric
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-50.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.49.00.50
Introduction Date2023-05-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Power Relay 120VAC 8.3KOhm 5A DPDT(27.94x21.59x36)mm Bracket
Relay;E-Mech;DPDT;Latching;Ctrl-V 120VAC;10A;250VAC/125VDC;Socket Mnt;MY Series
Power Relay 12VAC 76.8Ohm 3A DPDT(27.5x14x41)mm Socket Miniature Relay