Omron M165-TR-24D
Switch Indicators 24VDC 10mA LED Round Solder Panel Mount with Threads
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Omron M165-TR-24D.
Master Electronics
Datasheet10 pagesIl y a 21 ans
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
C&K Components8121J81Z3GE22
Pushbutton Switch, SPDT, On-(on), Momentary, 1A, 28VDC, Quick Connect Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, Spdt, Momentary, 3A, 28Vdc, Quick Connect Terminal, Panel Mount
C&K Components8121SHZ3GE
C&K Components8168S2HZ3QE3
Pushbutton Switch, Spdt, Momentary, 6A, 28Vdc, Quick Connect Terminal, Panel Mount-Threaded
SWITCH, P/B, SPDT, ROUND, FLAT BLACK ACTUATOR, STANDARD BLACK BEZEL,3A 28VDC,12MM, QC
Descriptions
Descriptions de Omron M165-TR-24D fournies par ses distributeurs.
Panel Mount Indicators, LED, 16mm, 24VAC/VDC, Oil Resistant, Red, M16 Series
Relay; E-Mech; 3PDT; Ctrl-V 24DC; 10A; 250VAC; Socket Mount; 11 Pin Octal; MK-S Series
INDICATOR DIA. 16 MM, ROUND, RED, LED 24 VAC/VDC, IP65, SOLDER TERMINAL
Panel Indicator, Red, 24V, Ip66; Led Color:red; Operating Voltage:24V; Mounting Hole Dia:-; Forward Current If:-; Luminous Intensity:-; Ip / Nema Rating:ip66; Product Range:m16 Series Rohs Compliant: Yes
Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators 24VDC LED RND RED IP65
Switches - 16mm Pilot Lights 24VDC LED RND RED IP65
PANEL INDICATOR, RED, 24V, IP66