Omron LY4N-AC240
Relay; E-mech; Gen Purp; 3PDT; Cur-rtg 10A; Ctrl-v 240AC; Vol-rtg 120/240 AC; 28 DC
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Omron LY4N-AC240.
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Tendance sur 3 mois:
-67.36%
Pièces détachées
Relay; E-Mech; 4PDT; Ctrl-V 110/120VAC; 5A; 250VAC; Socket Mount; Blade Term; MY Series
POWER/SIGNAL RELAY 4PDT MOMENTARY 2500mW (COIL) 10A (CONTACT) 24VDC (CONTACT) PANEL MOUNT
Electromechanical Relay 4PDT 10A 240VAC 9KOhm Through Hole
Power Relay 240VAC 10A 4PDT(27.5x41x42)mm Socket
Weidmuller7760056086
Active RoHS Compliant 4PDT (4Form C) General Purpose Power Relay 20ms -40C~55C 1.2W 16kOhm
Weidmuller7760056104
DRM570730LT, D SERIES RELAY, 4 CO CONTACTS WITH TEST BUTTON, 230VAC, 5A
Descriptions
Descriptions de Omron LY4N-AC240 fournies par ses distributeurs.
Power Relay 240VAC 10A 4PDT(28x41.5x42.4)mm Socket
Electromechanical Relay 4PDT 10A 240VAC 9KOhm Socket
Plug-In, General Purpose Relay, Square, 10 A, 14 Pins, Quick Connect
4PDT Plug In Non-Latching Relay Solder 10 A 240V ac, LY Series
Power/Signal Relay, 4PDT, Momentary, 2500mW (Coil), 10A (Contact), 24VDC (Contact), AC Input, AC/DC Output, Socket Mount
Gp Relay |Omron Industrial Automation LY4NAC240
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 240V