Omron LY3-0-DC48
Electromechanical Relay 3PDT 10A 48VDC 1.7KOhm Through Hole
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Omron LY3-0-DC48.
IHS
Datasheet16 pagesIl y a 23 ans
Electro Sonic
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIndonesia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.20
Introduction Date2005-03-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Power Relay 48VDC 10A 3PDT(28x31.5x42.9)mm Socket
AC/DC Active RoHS Compliant DC Power Relay 25ms -25C~55C 1400mW 1.7kOhm
Power Relay 48VDC 1.63KOhm 10A 3PDT(34.5x34.5x52.5)mm Socket General Purpose Relay
TE Connectivity7-1393091-1
General Purpose Relays 3PDT 10A 48VDC POWER MULTIMODE RELAY
TE Connectivity / P&BKUP-14D55-36
Power Relay 36VDC 10A 3PDT(38.89x35.71x73.7)mm Bracket Enclosed Relay Medical
Descriptions
Descriptions de Omron LY3-0-DC48 fournies par ses distributeurs.
ICE CUBE RELAY, 3PDT, 48 VDC COIL VOLTAGE, 10 A CONTACT RATING
Gp Relay |Omron Industrial Automation LY3-0-DC48
Power/Signal Relay, 3PDT, Momentary, 0.028A (Coil), 48VDC (Coil), 1400mW (Coil), 10A (Contact), 24VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 48V