Omron G6A-274P-ST15-US-DC24
Electromechanical Relay DPDT 2A 24VDC 3.84KOhm Through Hole
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Omron G6A-274P-ST15-US-DC24.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 9 ans
Omron
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+394%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2007-03-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicTX2-24V-TH
Signal Relay, 24 VDC, DPDT, 2 A, TX Series, Through Hole, Non Latching
Electromechanical Relay DPDT 2A 24VDC 3.2KOhm Through Hole
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24VDC / General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole