Omron E2E-X20MD1-M1G
Proximity Sensor, Inductive, M30, Non-shielded, 20MM, DC, 2-WIRE, No, Connector M12
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Omron E2E-X20MD1-M1G.
IHS
Datasheet96 pagesIl y a 3 ans
Electro Sonic
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PNP-NO Barrelinductive Proximity Sensor; M12; 2mm Detection Range; 12 to 24Vdc; IP68
Omron Automation E2A-M30KN20-M1-B1 Proximity Sensor, M30 UNSH,NPB,20MM,PNP,NO,M12
Proximity Sensor Inductive NO NPN 1mm 10V to 30VDC 4-Pin
Descriptions
Descriptions de Omron E2E-X20MD1-M1G fournies par ses distributeurs.
Metal Conn,2 Wire, M30, Unshld |Omron Industrial Automation E2EX20MD1M1G
Inductive Sensor, 18mm Min, 22mm Max, Cylindrical
SENSOR PROX INDUCTIVE 20MM CYL