Omron E2E-X14MD1 2M
Inductive Sensor, 12.6mm Min, 15.4mm Max, Cylindrical
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Omron E2E-X14MD1 2M.
IHS
Datasheet96 pagesIl y a 3 ans
element14 APAC
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-25.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Photoelectric Sensor Diffuse-Reflective Light ON/Dark ON NPN 0.1m 4-Pin
Photoelectric Sensor Diffuse-Reflective Light ON/Dark ON PNP Open Collector 0.1m 4-Pin
Photoelectric Sensor Reflective Light ON/Dark ON PNP 0.1m 4-Pin
PHOTOELECTRIC SENSOR, M18 AXIAL BODY, TRANSPARENT OBJECT DETECTION, 100-500MM, PNP, 2M CABLE
PHOTOELECTRIC SENSOR, M18 AXIAL BODY, TRANSPARENT OBJECT DETECTION, 100-500MM, NPN, 2M CABLE
Photoelectric Sensor Diffuse-Reflective Light ON/Dark ON PNP 0.1m 4-Pin
Descriptions
Descriptions de Omron E2E-X14MD1 2M fournies par ses distributeurs.
Proximity Sensor NO 1.4cm 10V to 30VDC
PROXIMITY SENSOR, INDUCTIVE, M18, UNSHIELDED
PROXIMITY SENSOR, 14MM, SPST-NO, M18;
14mm With PolarityDCWire 12V 100mA 24V 55mm