Omron D3V-16G-3A5-K
Switch Snap Action N.O. SPST Pin Plunger 16A 250VAC 250VDC 372.85VA 1.96N Screw Mount Solder
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Omron D3V-16G-3A5-K.
IHS
Datasheet12 pagesIl y a 10 ans
Omron
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2015-08-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Switch Snap Action N.O. SPST Hinge Lever 16A 250VAC 250VDC 372.85VA 1.23N Screw Mount Solder
Switch Snap Action N.C. SPST Simulated Roller Lever Quick Connect/Solder 16A 250VAC 250VDC Screw Mount
SNAP ACTING/LIMIT SWITCH SPST MOMENTARY 16A 8VDC 11mm PANEL MOUNT
Descriptions
Descriptions de Omron D3V-16G-3A5-K fournies par ses distributeurs.
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 250V