Omron D3V-11-1C24-K
Snap Acting/limit Switch SPDT Momentary 11A 8VDC 2.2MM Panel Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Omron D3V-11-1C24-K.
IHS
Datasheet12 pagesIl y a 10 ans
Omron
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.43%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
OmronSSG-5T
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Pin Plunger 5A 250VAC 250VDC 1.5N Screw Mount Quick Connect
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Hinge Lever Quick Connect 5A 125VAC 14VDC 0.6N Screw Mount
SNAP ACTING/LIMIT SWITCH SPDT MOMENTARY 5A 14VDC 1.8mm PANEL MOUNT
Descriptions
Descriptions de Omron D3V-11-1C24-K fournies par ses distributeurs.
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Pin Plunger Quick Connect 11A 250VAC 250VDC 372.85VA 0.98N Screw Mount
SWITCH SNAP ACTION SPDT 11A 250V
Microswitch, Spdt, 11A, 250Vac; Microswitch Type:Miniature; Microswitch Actuator:Pin Plunger; Contact Configuration:Spdt; Switch Terminals:Quick Connect; Contact Current Max:11A; Contact Voltage Dc Nom:-; Product Range:D3V Series Rohs Compliant: Yes |Omron Electronic Components D3V-11-1C24-K