Omron A22R-TB-10M
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 240VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Omron A22R-TB-10M.
IHS
Datasheet33 pagesIl y a 14 ans
Electro Sonic
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2016-02-29
LTD Date2016-02-29
Pièces détachées
Switch Actuators Non-lighted PB Yello w,1NC
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 24VDC, Snap On Terminal, Panel Mount
Switch Push Button N.O. SPST Round Plunger 3A 250VAC 24VDC Momentary Contact Panel Mount Screw
APEM1222MA
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 12VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Descriptions
Descriptions de Omron A22R-TB-10M fournies par ses distributeurs.
SWITCH PUSH SPST-NO 10A 120V