Omron A22LHW24A11M
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Omron A22LHW24A11M.
IHS
Datasheet30 pagesIl y a 10 ans
Master Electronics
Mouser
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2001-11-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Pièces détachées
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Switch Push Button N.O. DPST Round Button 10A 440VAC 380VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
Descriptions
Descriptions de Omron A22LHW24A11M fournies par ses distributeurs.
Switches - 22mm Pushbutton SPST-NO+NC RN 24V WH IP65 LED full-guard
Switch Push Button N.O./N.C. DPST Round Button 10A 440VAC 380VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
Il Pb Rndwht24V Spst-No+Nc Mom |Omron Industrial Automation A22LHW24A11M