Omron A22E-MP-11
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Omron A22E-MP-11.
IHS
Datasheet18 pagesIl y a 17 ans
Farnell
Master Electronics
Electro Sonic
Factory Futures
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Switch Emergency Stop N.C. DPST Mushroom Button 10A 240VAC 24VDC Screw Panel Mount
Switch Emergency Stop N.C. SPST Mushroom Button 10A 240VAC 24VDC Screw Panel Mount
Descriptions
Descriptions de Omron A22E-MP-11 fournies par ses distributeurs.
Switch Emergency Stop N.O./N.C. SPST/SPST Mushroom Button 10A 440VAC 380VDC Screw Panel Mount
Electromechanical Switch Emergency Stop Switch N.O./N.C. SPST 10A
Switches - 22mm Emergency Stop SPST-NO+NC 40mm HEAD Push-lock pull-reset