Omron A165LTWM12D2
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM RND 12V WHT IP65 LED Illum
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Omron A165LTWM12D2.
Electro Sonic
Datasheet28 pagesIl y a 11 ans
DigiKey
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2007-05-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Switch, Pushbutton,DPDT, (On) Off,5A 125VAC,24V LED,Rectangular guard,White
Switch; Pushbutton; Illuminated; LED; 24V; Round Extended; White; Momentary
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT MOM SQ 24V WHT IP40 Lamp Illum
Descriptions
Descriptions de Omron A165LTWM12D2 fournies par ses distributeurs.
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V
Switch Push Button N.O./N.C. DPDT Round Button 5A 250VAC 30VDC Momentary Contact Panel Mount Solder
PUSHBUTTON, ILLUMINATED, A16 SERIES, RND WHT 12VDC LED DPDT
Il Pb Rnd Wht 12Vdc Led Dpdt |Omron Industrial Automation A165LTWM12D2