Ohmite TWW10J470E
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 470ohm, 750V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Ohmite TWW10J470E.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 3 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Farnell
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2007-04-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
OhmiteTWM3J470E
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 470ohm, 250V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteTWM5J470E
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 5W, 470ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityEP7WS470RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 470ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteTUW7J470E
TUW FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±350ppm/C 470Ohm 7W
TE Connectivity / AMP1623785-8
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 470ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1-1623795-1
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 470ohm, 750V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Ohmite TWW10J470E fournies par ses distributeurs.
Radial FIXED RESISTOR TWW 0.492Lx0.354W 12.50mmx9.00mm 10W 470Ohm ±350ppm/C
Res Wirewound 470 Ohm 5% 10W ±350ppm/°C Ceramic RDL
RESISTOR WIREWOUND, 470OHM, 10W, 5%
RES, 470R, WIREWOUND, RADIAL LEADED;
10W CERAMIC RADIAL WWND 5% | Ohmite TWW10J470E
470¦¸ ¡À5% 10W ¡À350ppm/¡æ 12.5mm*9mm*51mm
Wirewound Resistor, 470 Ohm, 10W, 5%; Rango De Producto:Serie Tww; Resistencia:470Ohm; Potencia Nominal:10W; Tolerancia De Resistencia:± 5%; Tensión Nominal:750V; Tipo De Resistencia:Radial Leaded; Tipo De Elemento Resistivo:Cerámica |Ohmite TWW10J470E