Ohmite TBH25P470RJE
Res Thick Film 470 Ohm 5% 25W ±50ppm/C Molded TO-220 RDL Automotive Tube
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Ohmite TBH25P470RJE.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 9 ans
Datasheet2 pagesIl y a 9 ans
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.31%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
TCH FIXED RESISTOR TO-220-2 Through Hole Resistor ±5% ±50ppm/C 470Ohm 35W
TAH FIXED RESISTOR TO-220-2 Through Hole Resistor ±5% ±50ppm/C 510Ohm 20W
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 470ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Res Thick Film 470 Ohm 5% 30W ±150ppm/C Molded TO-220 RDL Tube
TO-220-2 FIXED RESISTOR RTO 20 0.398Lx0.177W 10.10mmx4.50mm 20W 470Ohm ±150ppm/C
TE ConnectivityER58470RJT
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 470ohm, 200V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Ohmite TBH25P470RJE fournies par ses distributeurs.
TO-220-2 FIXED RESISTOR TBH 0.402Lx0.187W 10.20mmx4.75mm 25W 470Ohm ±50ppm/C
RESISTOR;THICK FILM;RES 470 OHMS;PWR-RTG 25 W;TOL 5%;RADIAL;TO-220;HEAT SINK
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 25W, 470ohm, 350V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
RESISTOR, THICK FILM, 470OHM, 25W, 5%; Resistance:470ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:25W; Voltage Rating:350V; Temperature Coefficient:± 50ppm/°C; Resistor Element Material:Thick Film; Resistor Case Style:TO-220
Thick Film Resistor, 470 Ohm, 25W, 5%; Resistance:470Ohm; Product Range:Tbh Series; Power Rating:25W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case/Package:To-220; Voltage Rating:350V; Resistor Technology:Thick Film; Product Diameter:- Rohs Compliant: Yes |Ohmite TBH25P470RJE