Ohmite TBH25P39R0JE
Res Thick Film 39 Ohm 5% 25W ±50ppm/C Molded TO-220 RDL Automotive Tube
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Ohmite TBH25P39R0JE.
Farnell
Datasheet2 pagesIl y a 9 ans
Master Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-14.23%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 35W, 39ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 20W, 40ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Thick Film 39 Ohm 5% 5W ±100ppm/°C Molded RDL
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 39ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 39ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 39ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Ohmite TBH25P39R0JE fournies par ses distributeurs.
RESISTOR;THICK FILM;RES 39 OHMS;PWR-RTG 25 W;TOL 5%;RADIAL;TO-220;HEAT SINK
Thick Film Resistor, 39 Ohm, 25W, 5%; Resistance:39Ohm; Product Range:Tbh Series; Power Rating:25W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case/Package:To-220; Voltage Rating:350V; Resistor Technology:Thick Film; Product Diameter:- Rohs Compliant: Yes |Ohmite TBH25P39R0JE