Ohmite TBH25P330RJE
Res Thick Film 330 Ohm 5% 25W ±50ppm/C Molded TO-220 RDL Automotive Tube
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Ohmite TBH25P330RJE.
RS (Formerly Allied Electronics)
Mouser
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2005-11-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
TE Connectivity1-1623809-5
Fixed Resistor, Thin Film, 20W, 330ohm, 500V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TCH FIXED RESISTOR TO-220-2 Through Hole Resistor ±5% ±50ppm/C 330Ohm 35W
300 Ohms 5% 25W Power Chip Resistor Through Hole
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 3W, 300ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 330ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 330ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Ohmite TBH25P330RJE fournies par ses distributeurs.
TO-220-2 FIXED RESISTOR TBH 0.402Lx0.187W 10.20mmx4.75mm 25W 330Ohm ±50ppm/C
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 25W, 330ohm, 350V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
25W HEATSINK RESISTOR 5% TO220 | Ohmite TBH25P330RJE
TO-220 Power Resistors 25watts 330OHMS 5%
RESISTOR, 330 OHM, 25 WATT, +-5pct.,