Ohmite TBH25P24R0JE
Res Thick Film 24 Ohm 5% 25W ±50ppm/C Molded TO-220 RDL Automotive Tube
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Ohmite TBH25P24R0JE.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 9 ans
Datasheet1 pageIl y a 15 ans
Master Electronics
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
Mouser
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-21.38%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2010-07-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TCH FIXED RESISTOR TO-220-2 Through Hole Resistor ±5% ±50ppm/C 24Ohm 35W
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 20W, 24ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE ConnectivityMPR20C22RJ
Res Thin Film 22 Ohm 5% 20W ±50ppm/°C Molded TO-220 RDL Thru-Hole Bag
Stackpole ElectronicsTR35JBC22R0
TR FIXED RESISTOR TO-220-2 Through Hole Resistor ±5% ±50ppm/C 22Ohm 35W
Stackpole ElectronicsTR50JBC22R0
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 50W, 22ohm, 350V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 35W, 22ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Ohmite TBH25P24R0JE fournies par ses distributeurs.
TO-220-2 FIXED RESISTOR TBH 0.402Lx0.187W 10.20mmx4.75mm 25W 24Ohm ±50ppm/C
RESISTOR;THICK FILM;RES 24 OHMS;PWR-RTG 25 W;TOL 5%;RADIAL;TO-220;HEAT SINK
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 25W, 24ohm, 350V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
RESISTOR THICK FILM, 24 OHM, 25W, 5%; Re; RESISTOR THICK FILM, 24 OHM, 25W, 5%; Resistance:24ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:25W; Voltage Rating:350V; Temperature Coefficient:± 50ppm/°C; Resistor Element Material:Thick Film; Resistor Case Style:TO-220
Thick Film Resistor, 24 Ohm, 25W, 5%; Resistance:24Ohm; Product Range:Tbh Series; Power Rating:25W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case/Package:To-220; Voltage Rating:350V; Resistor Technology:Thick Film; Product Diameter:- Rohs Compliant: Yes |Ohmite TBH25P24R0JE