Ohmite TBH25P15R0JE
Res Thick Film 15 Ohm 5% 25W ±50ppm/C Molded TO-220 RDL Automotive Tube
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Ohmite TBH25P15R0JE.
Sager Electronics
Mouser
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-9.84%
Pièces détachées
Stackpole ElectronicsTR20JBC15R0
Res Power Film 15 Ohm 5% 20W ±50ppm/°C Molded TO-220 RDL Thru-Hole Bulk
Stackpole ElectronicsTR35JBC15R0
TR FIXED RESISTOR TO-220-2 Through Hole Resistor ±5% ±50ppm/C 15Ohm 35W
Stackpole ElectronicsTR50JBC15R0
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 50W, 15ohm, 350V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 35W, 15ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TO-220-2 FIXED RESISTOR TAH 0.410Lx0.125W 10.41mmx3.18mm 20W 15Ohm ±50ppm/C
85W Heatsink Resistor 5% To264/Ohmite Manufacturing Rohs Compliant: Yes |Ohmite TFH85P15R0JE
Descriptions
Descriptions de Ohmite TBH25P15R0JE fournies par ses distributeurs.
TO-220-2 FIXED RESISTOR TBH 0.402Lx0.187W 10.20mmx4.75mm 25W 15Ohm ±50ppm/C
RESISTOR, THICK FILM, RES 15 OHMS, PWR-RTG 25 W, TOL 5%,RADIAL, TO-220,HEAT SINK
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 25W, 15ohm, 350V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Thick Film Resistor, 15 Ohm, 25W, 5%; Resistance:15Ohm; Product Range:Tbh Series; Power Rating:25W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case/Package:To-220; Voltage Rating:350V; Resistor Technology:Thick Film; Product Diameter:- Rohs Compliant: Yes |Ohmite TBH25P15R0JE