Ohmite TA310PA10K0JE
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 10W, 10000ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Ohmite TA310PA10K0JE.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 7 ans
Master Electronics
Sager Electronics
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 10000ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 5W, 10000ohm, 223.61V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
10 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Fi
TE ConnectivitySQMR710KJ
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 7W, 10000ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1623782-2
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 5W, 11000ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Ohmite TA310PA10K0JE fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 10K Ohm 5% 10W ±50ppm/°C Molded RDL
Thick Film Resistors - Through Hole 10watt 10K 5% High Power
RES 10K OHM 10W 5% RADIAL | Ohmite TA310PA10K0JE
10K¦¸ ¡À5% 10W ¡À50ppm/¡æ 25.4mm*2.54mm*27.1mm
TA310PA10K0JE, OHMITE MANUFACTURING
RESISTOR, THICK FILM, 10KOHM, 10W, 5%; R; RESISTOR, THICK FILM, 10KOHM, 10W, 5%; Resistance:10kohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:10W; Resistor Element Material:Thick Film; No. of Pins:2; Series:Power Chip
Thick Film Resistor, 10Kohm, 10W, 5%; Rango De Producto:Serie Ta; Resistencia:10Kohm; Potencia Nominal:10W; Tolerancia De Resistencia:± 5%; Tensión Nominal:-; Tipo De Resistencia:Radial Leaded; Coeficiente De Temperatura:± 50Ppm/°C |Ohmite TA310PA10K0JE